
Каркасний квадратний дитячий басейн (122*122*30 см, об'єм 337 л) Intex 57172
Продавець: Круті тачки
1 616 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 57172 K10
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Каркасний квадратний дитячий басейн (122*122*30 см, об'єм 337 л) Intex 57172». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Каркасний квадратний дитячий басейн (122 * 122 * 30см) Intex 57173 Блакитний

Каркасний квадратний дитячий басейн (122 * 122 * 30см) Intex 57173 Блакитний

Каркасний квадратний дитячий басейн Bestway 56217 (122х122х30, 5 см, 365л, ремкомплект) Синій

Каркасний квадратний дитячий басейн (122*122*30 см, об'єм 337 л) Intex 57172
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Вес | 5 кг |
| Высота | 30 см |
| Длина | 122 см |
| Объем | 337 л |
| Состояние | Новое |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 122 см |
💬 Відгуки покупців (3)
2024-07-11
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-07-11
Переваги
Швидко зв'язались, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-07-05
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


