
Каркасний квадратний дитячий басейн (122*122*30 см, об'єм 337 л) Intex 57172
Продавець: Круті тачки
1 265 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 57172 K30
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Каркасний квадратний дитячий басейн (122*122*30 см, об'єм 337 л) Intex 57172». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Каркасний квадратний дитячий басейн (122 * 122 * 30см) Intex 57173 Блакитний

Каркасний квадратний дитячий басейн (122 * 122 * 30см) Intex 57173 Блакитний

Каркасний квадратний дитячий басейн Bestway 56217 (122х122х30, 5 см, 365л, ремкомплект) Синій

Каркасний квадратний дитячий басейн (122*122*30 см, об'єм 337 л) Intex 57172
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Вес | 5 кг |
| Высота | 30 см |
| Длина | 122 см |
| Объем | 337 л |
| Состояние | Новое |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Желтый |
| Ширина | 122 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-06-22
Переваги
Актуальний опис, Актуальна ціна, Товар був у наявності


