
Карт Bambi Педальна машинка веломобіль 1504-2-5 Зелений
Продавець: Круті тачки
5 356 ₴6 867 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 1504-2-5
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Карт Bambi Педальна машинка веломобіль 1504-2-5 Зелений». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 16 кг |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 71 см |
| Длина | 123 см |
| Количество мест в веломобиле | 1 |
| Максимально допустимая нагрузка | 60 кг |
| Материал колес | Полиуретан |
| Материал корпуса | Металл |
| Особенности | Регулируемое сиденье, Регулируемый руль |
| Состояние | Новое |
| Тип | Карт |
| Тормоз | Ручной |
| Цвет | Зелёный |
| Ширина | 61 см |
💬 Відгуки покупців (3)
2025-08-25
Товар прибув вчасно,якість супер
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності2025-08-10
2025-03-23
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


