
Карт дитячий (надувні колеса, ручне гальмо) Bambi А-15 Чорно-червоний | Педальна машинка веломобіль
Продавець: Круті тачки
5 591 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: А-15
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Карт дитячий (надувні колеса, ручне гальмо) Bambi А-15 Чорно-червоний | Педальна машинка веломобіль». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Высота | 32 см |
| Длина | 95 см |
| Количество мест в веломобиле | 1 |
| Максимально допустимая нагрузка | 45 кг |
| Материал колес | Резина |
| Материал корпуса | Металл |
| Особенности | Регулируемое сиденье |
| Состояние | Новое |
| Тип | Карт |
| Тормоз | Ручной |
| Ход педалей | Вперед |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 62 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-06



