
Картридер "Всезнайко" (2 кольори, кольорова LCD — дошка, 2 казки, пісні, на укр. мові) WToys 94930
Продавець: Круті тачки
484 ₴682 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 94930
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Картридер "Всезнайко" (2 кольори, кольорова LCD — дошка, 2 казки, пісні, на укр. мові) WToys 94930». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | WToys |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 17 см |
| Длина | 24 см |
| Состояние | Новое |
| Тип | Игровой планшет |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 1.5 см |
| Языки | Украинский |
| Толщина | 10 |
| Ручка | Нет |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-12-16
Все супер)
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна2025-10-24



