
Касовий апарат (звуки, підсвітка, калькулятор, шухляда, продукти та гроші) 818-391 M
Продавець: Круті тачки
1 046 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 818-391 M
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Касовий апарат (звуки, підсвітка, калькулятор, шухляда, продукти та гроші) 818-391 M». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 170 мм |
| Длина | 460 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Магазин, супермаркет |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 120 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-07-03
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


