
Каталка дитяча з мильними бульбашками Unicorn (мильні бульбашки, світло, звук) 8522
Продавець: Круті тачки
536 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 8522
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Каталка дитяча з мильними бульбашками Unicorn (мильні бульбашки, світло, звук) 8522». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 215 мм |
| Длина | 180 мм |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 120 мм |
💬 Відгуки покупців (4)
2025-06-10
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Актуальна ціна2025-06-07
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-04-07
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-03-15
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


