
Каталка "Грядка з овочами та фруктами" (дерев'яна, сортер, магнітна гра, фігурки) C 68355
Продавець: Круті тачки
851 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: C 68355
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Каталка "Грядка з овочами та фруктами" (дерев'яна, сортер, магнітна гра, фігурки) C 68355». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возраст | От 3-х лет |
| Высота | 100 мм |
| Высота упаковки | 165 мм |
| Длина | 210 мм |
| Длина упаковки | 215 мм |
| Материал | Дерево |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сортер |
| Ширина | 160 мм |
| Ширина упаковки | 115 мм |
| Возрастная группа | От 3 лет |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-06
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


