
Каталка ходунки (41, столик, ходунки, бізіборд, сітка, пальчикові ігри, піаніно, мелодії, підсвітка) 995
Продавець: Круті тачки
1 731 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 995
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Каталка ходунки (41, столик, ходунки, бізіборд, сітка, пальчикові ігри, піаніно, мелодії, підсвітка) 995». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 6-ти месяцев |
| Высота | 54 см |
| Длина | 40 см |
| Материал изготовления | Пластик |
| Особенности | Игровая панель, Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 47 см |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-10-09
Переваги
Гарне обслуговування2025-09-15
Рекомендую! Товар відправили вчасно, ввічливий консультант.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна


