
Каталка-толокар Bambi (музика, світло) M 5794-1 Білий
Продавець: Круті тачки
1 428 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 5794-1
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Каталка-толокар Bambi (музика, світло) M 5794-1 Білий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 35 см |
| Длина | 60 см |
| Материал изготовления | Пластик, Металл |
| Особенности | Световые эффекты, Мелодии |
| Состояние | Новое |
| Тип | Машинка |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 27 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-22
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались


