
Каталка-толокар BMW з батьківською ручкою Bambi M 3503B-1 Білий (музика, світло)
Продавець: Круті тачки
2 086 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 3503B-1
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Каталка-толокар BMW з батьківською ручкою Bambi M 3503B-1 Білий (музика, світло)». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Высота | 89.5 см |
| Длина | 68 см |
| Материал изготовления | Пластик |
| Особенности | Ручка для родителей, Световые эффекты, Звуковые эффекты, Мелодии |
| Состояние | Новое |
| Тип | Машинка |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 28 см |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-12-24
Машина супер! Збирається легко, батьківська ручка керує колесами,що дуже зручно! Є багажник, фари світяться,сигнали на рулі + 6 пісень українською мовою! І взагалі машина виглядає стильно! Дякую!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-12-10
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна


