
Каталка-толокар дитяча Bambi (музика, звук, світло) M 5786-7 Помаранчевий
Продавець: Круті тачки
913 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 5786-7
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Каталка-толокар дитяча Bambi (музика, звук, світло) M 5786-7 Помаранчевий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 35 см |
| Длина | 49 см |
| Материал изготовления | Металл, Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Машинка |
| Цвет | Оранжевый |
| Ширина | 21 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-18
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



