
Каталка-толокар (музика, світло) Bambi M 4086-4 Синій | Біговіл для найменших
Продавець: Круті тачки
1 014 ₴1 408 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 4086-4
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Каталка-толокар (музика, світло) Bambi M 4086-4 Синій | Біговіл для найменших». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 2 кг |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Высота | 39 см |
| Длина | 56 см |
| Материал изготовления | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мотоцикл |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 29 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-07-08
Переваги
Швидко відправили


