
Каталка з мильними бульбашками (акум. 3.7 V, USB кабель, підсвітка, пляшечка з розчином) 8538 B
Продавець: Круті тачки
658 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 8538 B
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Каталка з мильними бульбашками (акум. 3.7 V, USB кабель, підсвітка, пляшечка з розчином) 8538 B». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Каталка з мильними бульбашками "Танк" (на батарейках, підсвітка, мильні розчини, 10 отворів) P 099

Каталка з мильними бульбашками "Коровка" (підсвітка, мелодія, висота 57 см, млин) 9001 Штрих = 90027

Каталка з мильними бульбашками (підсвічування, ручка, що знімається, на акумуляторі) 8521

Каталка з мильними бульбашками Слимак (підсвічування, на батарейках) KM 1388-53
📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 210 мм |
| Длина | 140 мм |
| Питание | Аккумулятор |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 165 мм |
| Материал изготовления | Пластик |
| Тип | Игрушка-каталка на палочке |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-12



