
Катер на радіокеруванні (р/к 2,4G, акум, довжина 26 см, світло, USB зарядний, 3 кольори, у коробці) HJ819
Продавець: Круті тачки
1 241 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: HJ819
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Катер на радіокеруванні (р/к 2,4G, акум, довжина 26 см, світло, USB зарядний, 3 кольори, у коробці) HJ819». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Катер на радіокеруванні (2.4GHz, довжина 27 см, на батарейках) 311-A20

Катер на радіокеруванні (2 кольори, акумулятор, шнур, викрутка, пульт на батарейках, коробці) JS 868-2

Катер на радіокеруванні (2 кольори, акумулятор 7,4V, пульт 2.4G) 687

Катер на радіокеруванні (акумулятор 4.8V, пульт на батарейках) MX 0010-10 Жовтий
📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Длина | 260 мм |
| Напряжение аккумулятора | 3.7 В |
| Световой сигнал | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Тип модели | Катер |
| Частота управления игрушки | 2.4GHz |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-05-30
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


