
Катер Рятувальна служба (світло, звук, на батарейках, масштаб 1:64, машинки) 660 A-248
Продавець: Круті тачки
1 268 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 660 A-248
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Катер Рятувальна служба (світло, звук, на батарейках, масштаб 1:64, машинки) 660 A-248». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 130 мм |
| Длина | 390 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Желтый |
| Ширина | 150 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2025-11-17
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-16
2024-12-29



