
Кермо музичне дитяче (звукові ефекти, підсвічування, тріскачка, 2 види кріплення) 688-68
Продавець: Круті тачки
550 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 688-68
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Кермо музичне дитяче (звукові ефекти, підсвічування, тріскачка, 2 види кріплення) 688-68». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 12-ти месяцев |
| Высота | 14.5 см |
| Высота упаковки | 185 мм |
| Длина | 10.5 см |
| Длина упаковки | 190 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты, Мелодии, Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Руль |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 16 см |
| Ширина упаковки | 115 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-07-13
Переваги
Актуальна ціна, Товар був у наявності


