
Ходунки дитячі (звук, світло, кермо) EL CAMINO Happy ME 1049 Lemon Green Зелено-сірий
Продавець: Круті тачки
2 089 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: ME 1049 Lemon Green K10
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ходунки дитячі (звук, світло, кермо) EL CAMINO Happy ME 1049 Lemon Green Зелено-сірий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 2.8 кг |
| Возрастная группа | От 6-ти месяцев |
| Высота | 54 см |
| Высота от пола до сиденья | 19 см |
| Диаметр колес | 52 мм |
| Длина | 64 см |
| Количество колес | 8 шт |
| Максимально допустимая нагрузка | 15 кг |
| Материал изготовления | Текстиль, Металл, Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты, Игровые подвески, Световые эффекты, Мелодии, Игровая панель, Регулировка сиденья по высоте, Съемный чехол для сиденья, Поворотность колес на 360° |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Зелёный |
| Ширина | 60 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-15
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


