
Ходунки-каталка штовхач 3в1 Паровозик (пар, рухомі деталі, звуки) 6062
Продавець: Круті тачки
1 166 ₴1 597 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 6062
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 6 відгуків покупців для «Ходунки-каталка штовхач 3в1 Паровозик (пар, рухомі деталі, звуки) 6062». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 6-ти месяцев |
| Высота | 42 см |
| Длина | 45 см |
| Количество колес | 6 шт |
| Материал изготовления | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты, Игровая панель |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Голубой |
| Ширина | 41 см |
💬 Відгуки покупців (6)
2026-01-26
Чудові ходунки))
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-21
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-19
Товар сподобався.якість нормальна
2025-12-15
Ребенок очень доволен .
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-30
2025-10-26
Ходунки-каталка штовхач 3в1 Паровозик класна іграшка, яскрава і сучасна. Вчиться дитина з нею ходити. Задоволена і раджу всім! Швидка відправка!
Переваги
Швидко відправили


