
Ходунки-трансформер дитячі (толокар, гойдалка, звукові ефекти, світлові ефекти, сортер) 6041
Продавець: Круті тачки
1 812 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 6041
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ходунки-трансформер дитячі (толокар, гойдалка, звукові ефекти, світлові ефекти, сортер) 6041». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 6-ти месяцев |
| Высота | 49 см |
| Длина | 40 см |
| Количество колес | 4 шт |
| Материал изготовления | Пластик |
| Особенности | Мелодии, Световые эффекты, Звуковые эффекты, Игровая панель |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 56.5 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-11-29
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


