
Книга інтерактивна навчальна Віммельбух WToys (пісні, загадки, скоромовки, кнопки, українською) 51822
Продавець: Круті тачки
516 ₴727 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 51822
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 5 відгуків покупців для «Книга інтерактивна навчальна Віммельбух WToys (пісні, загадки, скоромовки, кнопки, українською) 51822». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | WToys |
| Возраст | От 3-х лет |
| Высота | 260 мм |
| Высота упаковки | 280 мм |
| Длина | 250 мм |
| Длина упаковки | 260 мм |
| Материал | Бумага |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Развивающая книжка |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 10 мм |
| Ширина упаковки | 30 мм |
💬 Відгуки покупців (5)
2026-02-23
Замовила дві інтерактивні книги опис актуальний чудова ціна швидко прийшло товар супер мені сподобалось
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-28
Книжкою задоволена. Брала 2 штуки. Обидві працюють. Швидка доставка. Дитина задоволена. Але коли користуються маленькі діти (до 3 років),, необхідно наглядати, щоб не порвали. Легко рветься. А так гарна книга, багато цікавих тем. Дитина з радістю нею займається . І дорослим сподобалась. Гарні пояснення предметів.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-08
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-14
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-08-07
Іграшки якісні, пакування надійне. Прийняли до уваги те, що у дитини ДР та швидко відправили. Щиро раджу!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


