
Книжка-бізіборд м'яка (фетр, пальчикові ігри, сортер, елементи на липучках) C 75328
Продавець: Круті тачки
765 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: C 75328
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Книжка-бізіборд м'яка (фетр, пальчикові ігри, сортер, елементи на липучках) C 75328». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возраст | От 18 мес |
| Высота | 300 мм |
| Длина | 300 мм |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Развивающая книжка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 80 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-12-29
Переваги
Швидко відправили, Товар був у наявності2025-12-22
Супер
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили


