
Книжка м'яка з фетру Монтессорі (сенсорна книжка, пальчикові ігри, сортер, елементи на липучках) 25004
Продавець: Круті тачки
619 ₴872 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 25004
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Книжка м'яка з фетру Монтессорі (сенсорна книжка, пальчикові ігри, сортер, елементи на липучках) 25004». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 12-ти месяцев |
| Материал | Фетр |
| Цвет | Разные цвета |
| Длина | 200 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Высота | 200 мм |
| Состояние | Новое |
| Длина упаковки | 300 мм |
| Ширина упаковки | 80 мм |
| Высота упаковки | 300 мм |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Тип книги | Книжка-игрушка |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-06
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



