
Коляска для ляльок DeCuevas Coco (розмір 50-35-в56см, рюкзак, кошик) 86080
Продавець: Круті тачки
1 893 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 86080
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Коляска для ляльок DeCuevas Coco (розмір 50-35-в56см, рюкзак, кошик) 86080». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | DeCuevas |
| Страна производитель | Испания |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 560 мм |
| Длина | 500 мм |
| Количество колес в коляске | 4 (шт) |
| Материал коляски | Металл, Текстиль, Пластик |
| Складная конструкция | Да |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Голубой |
| Ширина | 350 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-09
Дуже класна і легка коляска,дитина дуже задоволена.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності






