
Коляска прогулянкова дитяча (підсклянник, телескопічна ручка) JOY Fabiana 25465 Синій космос
Продавець: Круті тачки
4 797 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 25465
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Коляска прогулянкова дитяча (підсклянник, телескопічна ручка) JOY Fabiana 25465 Синій космос». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | JOY |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 7.4 кг |
| Высота в сложенном виде | 65 см |
| Диаметр задних колес | 8 см |
| Диаметр передних колес | 6 см |
| Длина в сложенном виде | 23 см |
| Длина спального места | 77 см |
| Количество блоков | 1 (Для одного ребенка) |
| Количество колес | 4 шт |
| Комплектация коляски | Чехол-накидка на ножки, Подстаканник |
| Материал колес | EVA |
| Механизм складывания | Книжка |
| Поворотные передние колеса/колесо | Да |
| Система амортизации | Пружины |
| Состояние | Новое |
| Тип задних колес | Одинарные |
| Тип коляски | Прогулочная |
| Тип передних колес | Одинарные |
| Тип ремней безопасности | 5-ти точечные |
| Цвет | Синий |
| Число точек опоры | Четыре точки |
| Ширина в сложенном виде | 51 см |
| Ширина спального места | 31 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2022-12-03







