
Комбайн іграшковий (інерція, начіпне обладнання, причіп) 87-6044
Продавець: Круті тачки
789 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 87-6044
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Комбайн іграшковий (інерція, начіпне обладнання, причіп) 87-6044». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 125 мм |
| Длина | 505 мм |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Комбайн |
| Цвет | Зелёный |
| Ширина | 220 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-05-14
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



