
Компактний цифровий кутомір (інклінометр) SHAHE 5315-90C + 2*ААА 1.5V
Продавець: Experience
560 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Компактний цифровий кутомір (інклінометр) SHAHE 5315-90C + 2*ААА 1.5V». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
Мультиметр MASTFUYI FY106B, AC/DC, 4A/600V с NCV і TrueRMS, на 4000 відліків

Комплект дріт 12AWG у м'якій силіконовій термостійкій ізоляції: червоний (0,5 м) + чорний (0,5 м)

Роз`єми AMASS XT60BE-F та XT60Н-M із захисними ковпачками

Протиударний кейс з EVA для електроніки, мультиметрів, паяльників (чорний 22*12*6 см)
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Shahe |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Цифровой угломер |
| Диапазон измерений от 0 до | 90 град. |
| Материал | Пластмасса |
| Вес | 60 г |
| Длина | 57.8 мм |
| Ширина | 57.8 мм |
| Высота | 24.8 мм |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Живлення: | батарейки 2 * ААА 1.5V (ВХОДЯТЬ У КОМПЛЕКТ) |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-09-01
Дякую вам Олександре за оцінку нашої роботи. Завжди до ваших послуг. Звертайтеся ще.
Переваги
Гарне обслуговування