
Контейнерний пилосос 4000Вт VOLYX GD-1604, Синій / Потужний циклонний пилосос без мішка
Продавець: HUGO
1 714,99 ₴2 449,99 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності270 замовлень
Артикул: 23456660101
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Контейнерний пилосос 4000Вт VOLYX GD-1604, Синій / Потужний циклонний пилосос без мішка». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип | Обычный |
| Потребляемая мощность | 4000 Вт |
| Тип уборки | Сухая |
| Мощность всасывания | 800 Вт |
| Питание | Сеть 220В |
| Тип пылесборника | Контейнер |
| Тип трубы всасывания | Цельная |
| Количество щеток в комплекте | 2 |
| Цвет корпуса | Синий |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Длина сетевого шнура | 3 м |
| Вес | 5 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-04
Дуже довго чекати посилку.
Переваги
Відправляли довше обіцяного
