
Краб музичний (від батарейок, 2 режими роботи, мелодії, бігає, у коробці) QC 3 Y
Продавець: Круті тачки
420 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності
Артикул: QC 3 Y
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Краб музичний (від батарейок, 2 режими роботи, мелодії, бігає, у коробці) QC 3 Y». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возраст | От 2-х лет |
| Высота | 120 мм |
| Длина | 230 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Мелодии, Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 100 мм |
| Предназначение | Для детей |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-06
Переваги
Ввічливий продавець


