
Краб зі звуковими та світловими ефектами Cartoon Crab Блакитний Інтерактивний краб-робот
Продавець: Kanctovar
399 ₴599 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: 514/DM
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Краб зі звуковими та світловими ефектами Cartoon Crab Блакитний Інтерактивний краб-робот». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип | Робот |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Голубой |
| Особенности | Мелодии, Звуковые эффекты |
| Ширина | 11 см |
| Длина | 23 см |
| Высота | 14 см |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-01-11
Переваги
Швидко відправили





