
Краб зі звуковими та світловими ефектами Cartoon Crab HX155C Помаранчевий Інтерактивний краб-робот
Продавець: Velotrend
399 ₴780 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності70 замовлень
Артикул: 15884-1/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Краб зі звуковими та світловими ефектами Cartoon Crab HX155C Помаранчевий Інтерактивний краб-робот». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Материал | Пластик |
| Особенности | Мелодии, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Оранжевый |
| Высота | 14 мм |
| Длина | 23 мм |
| Тип питания | Батарейки |
| Ширина | 11 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-05-01
Я оплачивала краба ,отказалась от него потому что оплату сделали не оплаченной и не такую как на сайте ,деньги до сих пор не пришли (почему ?
Переваги
Товар не відповідав опису

