
Краб зі звуковими та світловими ефектами Cartoon Crab HX155C Блакитний Інтерактивний краб-робот
Продавець: Kanctovar
399 ₴780 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності230 замовлень
Артикул: 15884/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Краб зі звуковими та світловими ефектами Cartoon Crab HX155C Блакитний Інтерактивний краб-робот». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Материал | Пластик |
| Цвет | Голубой |
| Особенности | Звуковые эффекты, Мелодии |
| Ширина | 11 см |
| Длина | 23 см |
| Высота | 14 см |
| Тип питания | Батарейки |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-04-29
2024-04-16
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності





