
Кран на дистанційному керуванні (пульт на батарейках, висота 54 см, в коробці) 1562 F
Продавець: Круті тачки
482 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1562 F
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Кран на дистанційному керуванні (пульт на батарейках, висота 54 см, в коробці) 1562 F». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 540 мм |
| Длина | 550 мм |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 280 мм |
| Тип | Подъемный кран |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Желтый |
💬 Відгуки покупців (3)
2025-11-14
Товар хороший, гарна якість, дитині сподобався. Гарне обслуговування, все пояснили, швидка відправка.
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець2024-12-25
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-12-06
Кран не обертається довкола своєї осі. Рухати гак потрібно вручну. Єдине що робить опускає гачок вгору та вниз. Але за такi грощі гарний подарунок.
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



