
Кран на радіокеруванні (світло, звук, акумулятор 3.7V) A 8863-76
Продавець: Круті тачки
891 ₴1 238 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: A 8863-76
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Кран на радіокеруванні (світло, звук, акумулятор 3.7V) A 8863-76». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 400 мм |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Длина | 360 мм |
| Масштаб модели | 1:12 |
| Состояние | Новое |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Тип модели | Кран |
| Цвет корпуса | Оранжевый |
| Ширина | 120 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-09-06
Замовили дитині на 3роки . Дуже щаслива, радості не має меж.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



