
Кріплення для телевізора на стіну 26-63 дюйми/Кронштейн Тримач для ТВ YU227
Продавець: YouShine
240 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 6888
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 6 відгуків покупців для «Кріплення для телевізора на стіну 26-63 дюйми/Кронштейн Тримач для ТВ YU227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 45Світлодіодна Led стрічка 3528 RGB 10 метрів на самоклеючій основі з пультом і блоком живлення YU227
ШІ 78Портативна туристична газова плита з п'єзопідпалом Happy Home BDZ-155-A з пластиковим кейсом YU227
ШІ 85М'яка іграшка Стіч (Stich) з мультфільму Ліло та Стіч, дихає, світиться, колискова YU227
ШІ 75Вішалка-стійка для одягу підлогова подвійна телескопічна Double-Pole Clothes-Black horse YU227
🔍 Схожі товари
Більше →
Похило-поворотний кронштейн преміум-класу P5 32"-65" Настінне кріплення для телевізора консольне

Кронштейн кріплення для телевізора VESA LSE-303E 14-42" Чорний Висувний кронштейн для телевізора

Кронштейн для ТВ 26-55" до 50кг DF4001 / Кріплення для телевізора на стіну / Тримач для телевізора

Кронштейн для телевізора 32"-70", до 50 кг, PT003 / Поворотний кронштейн для ТВ / Настінне кріплення для телевізора
📋 Технічні характеристики
| Производитель | V-Star |
| Вес | 0.9 кг |
| Высота | 430 мм |
| Длина | 465 мм |
| Цвет | Черный |
| Максимальная нагрузка | 50 кг |
| Материал кронштейна | Сталь |
| Назначение | Для ЖК-телевизоров/плазм |
| Способ установки | Настенный |
| Тип кронштейна | Фиксированный |
| Форма кронштейна | Квадратная |
💬 Відгуки покупців (6)
2026-02-05
2026-01-23
2026-01-18
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Актуальна ціна2025-12-10
Переваги
Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності2025-11-03
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-10-08