
Круглий каркасний басейн Bestway 15427 з фільтром та сходами 366 x 133 см на 11440 л синій
Продавець: Kanctovar
18 899 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 15427
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Круглий каркасний басейн Bestway 15427 з фільтром та сходами 366 x 133 см на 11440 л синій». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 70 кг |
| Высота | 133 см |
| Диаметр | 366 см |
| Длина | 366 см |
| Материал лестницы | Металл |
| Объем | 11440 л |
| Состояние | Новое |
| Фильтр | Картриджный |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 366 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-07-10
Переваги
Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності




