
Круглий каркасний басейн з фільтром та тентом Bestway 56420 для дачі 366 x 122 см на 10250 л Сірий
Продавець: Kanctovar
17 219 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 56420
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Круглий каркасний басейн з фільтром та тентом Bestway 56420 для дачі 366 x 122 см на 10250 л Сірий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bestway |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Серый |
| Объем | 10250 л |
| Диаметр | 366 см |
| Длина | 366 см |
| Ширина | 366 см |
| Высота | 122 см |
| Вес | 50.5 кг |
| Состояние | Новое |
| Материал лестницы | Металл |
| Фильтр | Картриджный |
💬 Відгуки покупців (2)
2023-07-17
Коробку еще не раскрывали. Готовим место под бассейн
2023-06-10
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




