
Ксилофон (8 пластин, стукіт, натискання кнопок, обертання кілець, 3 листи з нотами) YL 1022-38 ШТРИХ=90185
Продавець: Круті тачки
629 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: YL 1022-38 ШТРИХ=90185
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ксилофон (8 пластин, стукіт, натискання кнопок, обертання кілець, 3 листи з нотами) YL 1022-38 ШТРИХ=90185». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 18-ти месяцев |
| Высота | 80 мм |
| Длина | 190 мм |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ксилофон, металлофон |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 170 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-27
Піаніно класне, і ксилоіон і кнопки і крутилки
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


