
Кукла Кен "Anlily" (висота 31 см, аксесуари, рухомі кінцівки, знімний одяг, коробка) 616618
Продавець: Круті тачки
451 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 616618
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Кукла Кен "Anlily" (висота 31 см, аксесуари, рухомі кінцівки, знімний одяг, коробка) 616618». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 31 см |
| Высота упаковки | 320 мм |
| Длина упаковки | 160 мм |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кукла |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 50 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-07-03
Дякую вам за лялечку Anlily. Я рекомендую цю лялечку як якісний бюджетний варіант не гірший, ніж розкручені бренди. Продавця рекомендую, а менеджер, яка мені зателефонувала, була дуже професійною в спілкуванні.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


