
Кулер для телефону FS05 Чорний
Продавець: Mytorg
473,45 ₴557 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1014-981-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Кулер для телефону FS05 Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 61 мм |
| Глубина | 35 мм |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 61 мм |
| Вес | 73 |
| Количество кулеров | 1 |
| Максимальная скорость вращения | 5000 об/мин |
| Напряжение питания | 5В В |
| Особенности | Регулятор оборотов |
| Сила тока | 3 А |
| Система охлаждения | Активная (кулер) |
| Тип системы охлаждения | Активное охлаждение |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-06-07
Все ідеально працює
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець





