
Кулер для телефону FS05 Чорний
Продавець: Big Lavka
455,25 ₴607 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 2П1014-981-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Кулер для телефону FS05 Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 61 мм |
| Глубина | 35 мм |
| Количество кулеров | 1 |
| Максимальная скорость вращения | 5000 об/мин |
| Напряжение питания | 5В |
| Особенности | Регулятор оборотов |
| Сила тока | 3 А |
| Система охлаждения | Активная (кулер) |
| Состояние | Новое |
| Тип системы охлаждения | Активное охлаждение |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 61 мм |
| Вес | 73 |
💬 Відгуки покупців (4)
2025-09-25
дуже гарно працює але є мінус. подряпини на магнітні але це не дуже важливо головне що все дуже добре охолоджує
Переваги
Актуальний опис2025-08-23
Мень не потрьбни 2
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна2025-07-26
Переваги
Швидко відправили2025-07-05
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності





