
Кулер для телефону SL31 з напівпровідниковим охолодженням Чорний
Продавець: Mytorg
317,05 ₴373 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1014-982-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Кулер для телефону SL31 з напівпровідниковим охолодженням Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 75 мм |
| Глубина | 26 мм |
| Количество кулеров | 1 |
| Напряжение питания | 5В |
| Особенности | Регулятор оборотов |
| Сила тока | 2 А |
| Система охлаждения | Активная (кулер) |
| Состояние | Новое |
| Тип системы охлаждения | Активное охлаждение |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 50 мм |
| Вес | 62 |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-05-24
Переваги
Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-03-14
Переваги
Товар не відповідав опису





