
Квадроцикл M 4959EBLR-6 (1 шт) р/к 2,4G, 2*35W, 1*12V7-9AH, EVA, шкіра, TF, муз, світло, MP3, USB, жольт
Продавець: Круті тачки
6 490 ₴8 215 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності
Артикул: M 4959EBLR-6
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Квадроцикл M 4959EBLR-6 (1 шт) р/к 2,4G, 2*35W, 1*12V7-9AH, EVA, шкіра, TF, муз, світло, MP3, USB, жольт». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Варианты управления | Радиоуправление (пульт ДУ) |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Время зарядки | 8 час |
| Емкость аккумулятора | 9 А·ч |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Количество двигателей | 2 шт |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 1 |
| Максимальная скорость | 6 км/ч |
| Максимально допустимая нагрузка | 30 кг |
| Материал колес | EVA |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал сиденья и спинки | Искусственная кожа |
| Мощность двигателя | 35 Вт |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Особенности | Звуковые эффекты, Передние фары, Световые эффекты, MP3-разъем |
| Передачи | 1 скорость назад, 2 скорости вперед |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электромобиль |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Цвет | Желтый |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-10
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


