
Килимок для паяння пайки 502 антистатичний термостійкий силіконовий 320мм*230мм
Продавець: ТехноКот
170 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: M232
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 5 відгуків покупців для «Килимок для паяння пайки 502 антистатичний термостійкий силіконовий 320мм*230мм». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Килимок для паяння силіконовий антистатичний термостійкий 509 30см*20см

Килимок для паяння пайки S-120 антистатичний термостійкий силіконовий 340мм*230мм

Килимок для паяння ремонту техніки силіконовий антистатичний термостійкий S-160 45×30см

Килимок для паяння Mechanic S-180-A1, термостійкий, силіконовий мат для паяльника, ремонту техніки 550x350 мм
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Резина |
| Длина | 320 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Высота | 3.5 мм |
| Вес | 0.2 кг |
| Гарантийный срок | 1 мес |
💬 Відгуки покупців (5)
2026-02-26
Переваги
Швидко відправили2026-02-02
2026-01-31
Товар відповідає якості
Переваги
Швидко відправили, Товар був у наявності2026-01-23
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-21
Переваги
Швидко відправили


