
Килимок для паяння силіконовий антистатичний термостійкий 509 30см*20см
Продавець: ТехноКот
90 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності160 замовлень
Артикул: M231
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Килимок для паяння силіконовий антистатичний термостійкий 509 30см*20см». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Килимок для паяння пайки S-120 антистатичний термостійкий силіконовий 340мм*230мм

Килимок для паяння ремонту техніки силіконовий антистатичний термостійкий S-160 45×30см

Килимок для паяння пайки 502 антистатичний термостійкий силіконовий 320мм*230мм

Килимок для паяння Mechanic S-180-A1, термостійкий, силіконовий мат для паяльника, ремонту техніки 550x350 мм
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Резина |
| Цвет | Голубой |
| Длина | 300 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Высота | 1.3 мм |
| Вес | 0.085 кг |
| Гарантийный срок | 1 мес |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-03-24
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Товар був у наявності2026-03-10
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-22
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності


