
Килимок дитячий "Файна ферма" (3 режими, що розвиває, 72-50см, музична, в коробці) M 3455
Продавець: Круті тачки
666 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 3455
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Килимок дитячий "Файна ферма" (3 режими, що розвиває, 72-50см, музична, в коробці) M 3455». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возраст | От 1 мес |
| Высота упаковки | 370 мм |
| Длина | 720 мм |
| Длина упаковки | 500 мм |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Игровой коврик |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина упаковки | 45 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-05-07
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


