
Килимок дитячий розвивальний (м'який, подушка-підгрудник, 5 підвісок) H 601
Продавець: Круті тачки
615 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: H 601
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Килимок дитячий розвивальний (м'який, подушка-підгрудник, 5 підвісок) H 601». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возраст | С рождения |
| Высота упаковки | 250 мм |
| Длина упаковки | 380 мм |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Развивающий коврик |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина упаковки | 80 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-02-20
дякую.все сподобалось.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності


