
Килимок музичний ігровий Dancing challenge (музика, світло, регулятор гучності, в коробці) XY-23138-23188
Продавець: Круті тачки
1 175 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: XY-23138-23188
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Килимок музичний ігровий Dancing challenge (музика, світло, регулятор гучності, в коробці) XY-23138-23188». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возраст | От 6-ти лет |
| Высота упаковки | 365 мм |
| Длина | 900 мм |
| Длина упаковки | 440 мм |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты, Мелодии |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Игровой коврик |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 900 мм |
| Ширина упаковки | 80 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-03-02
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна2024-10-04





