
Килимок музичний (музичні інструменти, ноти, запис, режим пам'яті, музика, на батарейках) 638-12
Продавець: Круті тачки
487 ₴687 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 638-12
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Килимок музичний (музичні інструменти, ноти, запис, режим пам'яті, музика, на батарейках) 638-12». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возраст | От 3-х лет |
| Высота | 125 мм |
| Высота упаковки | 300 мм |
| Длина | 490 мм |
| Длина упаковки | 490 мм |
| Особенности | Световые эффекты, Мелодии, Звуковые эффекты |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Игровой коврик |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 30 мм |
| Ширина упаковки | 55 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-26



