
Килимок музичний (піаніно, мелодії, підсвітка, 5 підвісок, брязкальця, у коробці) 368-82 G
Продавець: Круті тачки
590 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 368-82 G
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Килимок музичний (піаніно, мелодії, підсвітка, 5 підвісок, брязкальця, у коробці) 368-82 G». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 430 мм |
| Высота упаковки | 290 мм |
| Длина | 750 мм |
| Длина упаковки | 360 мм |
| Особенности | Мелодии, Звуковые эффекты |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Развивающий коврик |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Зелёный |
| Ширина | 560 мм |
| Ширина упаковки | 90 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-05
Дякуємо за замовлення, все сподобалось, будемо звертатися ще🥰 Побажаємо Вам вдячних клієнтів та процвітання Вашій компанії 😍
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


